DODÁNÍ

Pokud si nejste jistí, kdy Vám objednávka dorazí, jak funguje doprava, nebo máte jinou otázku – prosím zavolejte nám na telefon +420 725 634 957 nebo nám napište na steakydomu@post.cz.

OSOBNÍ PŘEVZETÍ (Jeseník)

Zboží si můžete osobně vyzvednout po domluvě na adrese Richard's Burger, Náměstí Svobody 979, Jeseník, PSČ 790 01 (okénko hned vedle banky ČSOB). Pro více info se za námi zastavte, případně nám zavolejte nebo napište. Maso připravíme podle Vaší potřeby.

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA PPL – BEZPEČNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMŮ

Zboží se standardně posílá přepravní službou PPL pomocí chladících boxů. Steaky díky těmto boxům tak nepřijdou k žádné úhoně a udrží si stálou teplotu až k Vám domů. Maso by k Vám mělo dorazit druhý den po předání dopravci.
Běžná dodací lhůta od připsání platby na účet je 7 dní. Cena přepravní služby je v závislosti na velikosti objednávky.
Při objednávce v hodnotě nad 3.000 Kč je doprava zdarma.

MASO SE POSÍLÁ HLUBOCE ZMRAZENÉ

Na kvalitu masa, které k Vám dorazí nemá vliv pouze naše práce, ale i to, jak se k Vám maso dostane. Proces suchého zrání zastavujeme hlubokým zmražením na -40 °C. Tím masu ponecháme vysokou kvalitu, maso si tak uchová svou charakteristickou chuť, čerstvost, vitamíny a minerály, strukturu, barvu i aroma na rozdíl od běžného mražení v domácích podmínkách.

MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA

Minimální hodnota objednávky je 500 Kč.

DORUČENÍ V BUDOUCNU

Potřebujete zajistit objednávku, aby Vám přišla na konkrétní datum? Obraťte se na nás telefonicky, domluvíme se s Vámi tak, abychom společně našli co nejlepší možné řešení.

PLATBA

Platba je možná dvěma způsoby. Dobírkou či převodem na účet.

Dobírka je v ceně 19 Kč.

Převod na účet je zdarma.

Registrace

Již máte vytvořený účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo